szukaj
Biuro architektoniczne ark-studio - dom, wnętrze, ogród - architekt - Zakopane

Biuro architektoniczne ark-studio

architekt

Trasa
Zapisz
WWW

Mapa
Zakopane
Szymony 9/30

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Urodziłem się 4 grudnia 1977 roku w Nowym Targu, od urodzenia mieszkałem w Zakopanem, skąd pochodzi cała moja rodzina. W Zakopanem uczęszczałem do Szkoły Podstawowej nr 5, a następnie do renomowanej "Budowlanki", czyli Technikum Budowlanego, im. Władysława Matlakowskiego, gdzie zdobyłem podstawową wiedzę o sztuce budowania oraz architekturze. W 1998 r po zdobyciu tytułu Technika Budowlanego, zacząłem praktykować u architekta Jana Karpiela Bułecki. Praktyka ta pozwoliła mi zdobyć doświadczenie, dobrze poznać specyfikę architektury regionalnej oraz przygotować się do studiów na wydziale architektury PK.

W 2001 roku rozpocząłem studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Przez cały okres studiów kontynuowałem współpracę z biurem Buduj a Woloj. Studia ukończyłem w 2006 roku obroną dyplomu "Zielony Park Przedsiębiorczości w Zakopanem". Na ostatnim roku studiów podjąłem pracę w renomowanym krakowskim biurze WIZJA, kierowanym przez architekta Stanisława Deńkę, gdzie zdobyłem doświadczenie przy projektowaniu dużych inwestycji deweloperskich, tj. budynków usługowych, mieszkalnych i użyteczności publicznej. Jako projektant prowadzący zarządzałem projektami i byłem odpowiedzialny za kontakty z klientami oraz terminowość i prawidłowość realizacji projektów. Brałem również udział w konkursach architektonicznych w tym, m.in. na Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach, gdzie wraz zespołem zdobyliśmy drugie miejsce. Od roku 2008 r. pracowałem w pracowni Q-Arch w Krakowie, która zajmuje się głównie dużymi inwestycjami, takimi jak sklepy wielkopowierzchniowe oraz muzea i teatry, przy których projektowaniu brałem udział.

W Krakowie miałem przyjemność pracować w gronie wybitnych architektów, inżynierów oraz fachowców z wielu dziedzin. W 2010 roku postanowiłem założyć własną działalność. Dzięki pomocy programu "Formuła Sukcesu" organizowanego przez UP w Zakopanem, pozyskałem fundusze ze środków UE na założenie biura architektonicznego ark-studio, które mieści się w Nowym Targu przy ul. Zygmunta Krasińskiego 5.


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Biuro architektoniczne ark-studio
Zakopane, Szymony 9/30