szukaj
Kancelaria Radców Prawnych Gacek-Frankowska, Posadzka-Gil s.c. - prawo i finanse - adwokat - Zakopane

Kancelaria Radców Prawnych Gacek-Frankowska, Posadzka-Gil s.c.

adwokat

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Zakopane
Gimnazjalna 3

Zamknięte · Otwieramy o 9:00
Poniedziałek
9:00 - 17:00

Wtorek
9:00 - 17:00

Środa
9:00 - 17:00

Czwartek
9:00 - 17:00

Piątek
9:00 - 17:00

Sobota
Zamknięte

Niedziela
Zamknięte


Kancelaria czynna pon.-pt. 9:00-17:00. W soboty spotkania po wcześniejszym umówieniu.
Facebook
E-mail

W ramach kancelarii usługi prawne świadczą mec. Sabina Gacek-Frankowska i mec. Joanna Posadzka-Gil.

Kancelaria podejmuje wszelkie działania w interesie klientów z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie wiedzy i sztuki prawniczej. Zapewniamy zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym kompleksową obsługę prawną. Każdą firmę oraz klienta prywatnego traktujemy z najwyższą starannością z poszanowaniem zada etyki i tajemnicy zawodowej. Współpracujemy z innymi kancelariami oraz podmiotami wyspecjalizowanymi w poszczególnych dziedzinach prawa. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych od Klientów w związku ze świadczeniem przez nas pomocy prawnej na ich rzecz. Niezależnie od stopnia trudności i skomplikowania sprawy klienci naszej Kancelarii mogą zawsze liczyć na kompleksową pomoc prawną z naszej strony.

Zakres świadczonych usług:

  • analizowanie problemu prawnego ze wskazaniem najkorzystniejszego sposobu załatwienia sprawy,
  • przygotowanie dowolnych umów na potrzeby klienta indywidualnego lub Twojej firmy,
  • doradztwo prawne w zakresie optymalnych i bezpiecznych klauzul umownych , oświadczeń, ugór oraz innych dokumentów pisemnych,
  • prowadzenie negocjacji,
  • reprezentowanie klienta przed Sądem Rejonowym, Okręgowym, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi,
  • reprezentowanie klienta przed organami administracyjnymi – samorządowymi oraz rządowymi obu instancji,
  • prowadzenie szkoleń.


ŚWIADCZYMY POMOC PRAWNĄ W NASTĘPUJĄCYCH DZIEDZINACH:

Prawo Cywilne Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw sądowych z zakresu prawa zobowiązań w szczególności o zapłatę, odszkodowanie, zadośćuczynienie pieniężne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rzeczowego takich jak zasiedzenie nieruchomości, ustanowienie drogi koniecznej, bezumowne korzystanie z nieruchomości, ustanowienie służebności, rozgraniczenie i inne. Regulujemy wszelkie sprawy związane ze spadkiem po osobach zmarłych.

Prawo rodzinne Reprezentujemy klientów w sprawach o separację lub rozwód przed Sądami Okręgowymi. Prowadzimy sprawy o alimenty, o ustanowienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustalenie ojcostwa i inne z prawa rodzinnego. Prawa inwestycyjnego, budowlanego oraz obsługi rynku nieruchomości Kompleksowe przygotowujemy dokumenty i umowy związane z realizacją inwestycji w procesie budowlanym, a w szczególności zastępujemy klientów w sprawach: o uzyskanie warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, użytkowanie, samowole budowlane.

Prawa administracyjnego Reprezentujemy strony przed organami administracji publicznej –samorządowymi lub rządowymi we wszystkich sprawach administracyjnych. Prowadzimy zastępstwo procesowe klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Uzyskujemy na rzecz klientów koncesje, zezwolenia i inne pozwolenia przewidziane prawem a dotyczące działalności gospodarczej.

Prawa samorządowego Prowadzimy kompleksową obsługę prawną jednostek samorządu terytorialnego. Sporządzamy opinie prawne, ekspertyzy prawne, projekty uchwał, regulaminów, zarządzeń. Prawa zamówień publicznych Sporządzamy dla zamawiających Specyfikacje Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ). Obsługujemy wykonawców świadcząc im pomoc prawną w przygotowaniu ofert. Ponadto reprezentujemy przed Krajową Izbą Odwoławczą zamawiających i wykonawców kompleksowo świadcząc pomocy prawną w zakresie prawa zamówień publicznych.

Prawa finansów publicznych Reprezentowanie klientów w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych.

Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych Reprezentujemy pracodawców w sporach z pracownikami przed sądami pracy. Reprezentujemy pracowników w indywidualnym i zbiorowym prawie pracy przed organami i Sądami. Sporządzamy pozwy w sprawach z zakresu prawa pracy, umowy o pracę, kontrakty menadżerskie, regulaminy itp.

Prawa ochrony środowiska Sporządzamy umowy, opinie w zakresie gospodarki odpadami. Reprezentujemy klientów w postępowaniu administracyjnym z zakresu prawa ochrony środowiska w szczególności o uzyskanie tzw. decyzji środowiskowych.

Prawa gospodarczego Prowadzimy stałą i doraźną obsługę prawną przedsiębiorców. Analizujemy umowy, sporządzamy umowy, opinie prawne a także reprezentujemy przedsiębiorców w sądach w sprawach gospodarczych i innych.

Prawa spółek Prowadzimy kompleksową obsługę prawną spółek prawa handlowego.POLECAMY
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Kancelaria Radców Prawnych Gacek-Frankowska, Posadzka-Gil s.c.
Zakopane, Gimnazjalna 3