szukaj
Karina School szkoła języka angielskiego - usługi - korepetycje - Zakopane

Karina School szkoła języka angielskiego

korepetycje

Trasa
Zapisz
WWW

Mapa
Zakopane
Jaszczurówka 17G

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Lekcje języka angielskiego w Zakopanem i okolicach.
Zapraszam na urozmaicone i ciekawe lekcje języka angielskiego, prowadzone z entuzjazmem i zamiłowaniem przez wykwalifikowaną nauczycielkę. Możliwość użycia projektora, konwersacje na podstawie artykułów, książek, filmów.

Lekcje indywidualne - pozwalają na efektywne nauczanie języka angielskiego i jak najlepsze dopasowanie materiału oraz sposobu prowadzenia zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia.

Zajęcia w grupach - lekcje mogą odbywać się także w małych grupach

Angielski z dojazdem do ucznia - na życzenie ucznia istnieje możliwość dojazdu do wyznaczonego przez niego miejsca znajdującego się na terenie Zakopanego i okolic.

Lekcje online - dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić swój czas i bez wychodzenia z domu uczyć się angielskiego, oferuję lekcje online odbywające się za pomocą komunikatora Skype.

Kursy specjalistyczne - kursy dla przedszkolaków i uczniów szół podstawowych, kursy dla maturzystów i gimnazjalistów, kursy dla hotelarzy i inne na życzenie.

Serdecznie zapraszam
Galeria zdjęć (1)
Karina School szkoła języka angielskiego - usługi - korepetycje - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Karina School szkoła języka angielskiego
Zakopane, Jaszczurówka 17G