szukaj
Zobacz oferty wycieczek po Zakopanem. Poznaj historię miasta pod giewontem
Wycieczka po Zakopanem Zakopane
Wycieczka po Zakopanem  |  Zakopane
Spacer po dawnym Zakopanem, wycieczka z przewodnikiem. Śladami legendarnej przeszłości Zakopanego - ciekawa historia Zakopanego, Zakopane wczoraj i dziś. Czas zwiedzania ok. ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Wycieczki z przewodnikiem Zakopane

Wycieczki z przewodnikiem po Zakopanem

Wycieczki z przewodnikiem po Zakopanem to oferta dla wszystkich, którzy lubią nie tylko zwiedzać, ale również poznawać historie miasta i regionu. Zakopane to miasto ciekawych ludzi, barwnych historii i wyjątkowej architektury. Nie wszystko wyczytasz w przewodniku. Jeśli chcesz naprawdę poznać Zakopane, dowiedzieć się jak powstawało to miasto, kto wyznaczał pierwsze szlaki oraz projektował domy jest to oferta dla Ciebie.

Jak zorganizować wycieczkę po Zakopanem?

Organizacja wycieczki po Zakopanem nie jest trudna. „Spacer po dawnym Zakopanem” prowadzi wycieczki śladami legendarnej przeszłości Zakopanego. W programie między innymi spacer ulicą Kościeliską, Stary Kościółek i zabytkowy Cmentarz na Pęksowym Brzysku, willa Koliba i Dworzec Tatrzański. Planowany czas zwiedzania to około 2,5 godz., wycieczka tego typu obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz. Odbywają się one bez względu na pogodę. Zdecydowanym plusem tego typu wycieczek jest to, że można do nich dołączyć indywidualnie, minimalna ilość uczestników to 8 osób. Warto zadzwonić i umówić się wcześniej. Wycieczki z przewodnikiem po Zakopanem sprawią, że lepiej poznasz miasto pod Giewontem. Usłyszysz o ludziach, którzy tu mieszkali, chodzili po Tatrach i tworzyli tutejszą kulturę. Nawet jeżeli jesteś w Zimowej Stolicy Polski kolejny raz, taka wycieczka może okazać się ciekawym doświadczeniem.

Spacer po Zakopanem z przewodnikiem

Spacer po Zakopanem z przewodnikiem może być sentymentalną podróżą, jeśli po latach wróciłeś w to miejsce. Zobaczysz, jak miasto zmieniło się na przestrzeni lat i co pojawiło się nowego. Dowiesz się, gdzie mieści się muzeum Karola Szymanowskiego oraz Szkoła Przemysłu Drzewnego. Zapewne poznasz wiele ciekawych „smaczków” i wesołych historii, które związane są z mieszkańcami tego miasta.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry