szukaj
szkoły narciarskie Białka Tatrzańska
szkoła narciarskia  |  Białka Tatrzańska
Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KANIÓWKA SKI - Białka Tatrzańska Szkoła narciarska Kaniówka Ski jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz dla osób na każdym poziomie ...

szkoła narciarskia  |  Białka Tatrzańska
SZKOŁA NARCIARSKA STOK - Białka Tatrzańska Kiedy do nóg przytwierdzone jest coś dłuższego od butów, najtrudniejszy jest pierwszy krok. Umiejętnie odwracamy ...

szkoła narciarskia  |  Białka Tatrzańska
Szkoła narciarska Ryś - Białka Tatrzańska SZKOLENIE INDYWIDUALNE To najbardziej popularna, korzystna i efektywna forma szkolenia na jaką decydują się nasi ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Szkoły narciarskie Białka Tatrzańska

Szkoły narciarskie w Białce Tatrzańskiej

Oferta szkół narciarskich w Białce Tatrzańskiej jest na tyle bogata, że jest z czego wybierać. Możesz liczyć na opiekę profesjonalistów, którzy są w stanie uprzyjemnić trudne początki na stoku. Wykwalifikowani instruktorzy pokażą Ci jak świetnie można bawić się na nartach lub na snowboardzie, jednocześnie bezpiecznie się poruszając. To pasjonaci sportów zimowych, którzy uwielbiają dzielić się swoją ogromną wiedzą. Posiadają uprawnienia Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów PZN. Wykupienie kilku lekcji to także świetny pomysł, jeśli nie jest to Twój pierwszy sezon, ale wciąż niepewnie czujesz się na stoku lub chcesz podszlifować swoje umiejętności.

Gdzie nauczyć się jeździć na nartach w Białce Tatrzańskiej?

Zastanawiasz się gdzie nauczyć się jeździć na nartach w Białce Tatrzańskiej? Podpowiadamy! W szkole narciarskiej Stok będziesz miał z nauki dużo zabawy. Takie podejście sprawdza się zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupach. Doświadczeni instruktorzy potrafią przekazać wiedzę. W tej szkole masz również możliwość zarezerwowania lekcji w języku angielskim, włoskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim lub ukraińskim. W szkole narciarskiej Ryś nauczysz się jeździć na nartach od podstaw lub podszlifujesz już posiadane umiejętności. Możesz uczestniczyć w kursie indywidualnie lub w grupie a wykwalifikowani instruktorzy dopasują szkolenie do Twoich potrzeb. Szkoła narciarska Kaniówka SKI to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Instruktorzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z kursantami na każdym poziomie zaawansowania. Wybierz najlepszą szkołę dla siebie i daj się porwać białemu szaleństwu!

Nauka jazdy na nartach dla dzieci w Białce Tatrzańskiej

Jeśli na urlop zabrałeś całą rodzinę, koniecznie skorzystaj z lekcji jazdy na nartach dla dzieci w Białce Tatrzańskiej. Połączenie nauki i zabawy przyspieszy postępy i zapewni wspaniale spędzony czas i piękne wspomnienia. Szkoła narciarska Stok oferuje zajęcia grupowe dla dzieci – Ferie ze Stokusiem. Kursy odbywają się w pięcio- i czterodniowych cyklach. Instruktorzy na podstawie poziomu umiejętności przydzielają dziecko do odpowiedniej grupy, maksymalnie ośmioosobowej. Szkolenie kończy się testem zaliczeniowym i zawodami, podczas których wszystkie dzieci otrzymują dyplomy i nagrody. Po lekcjach szkoła zapewnia opiekę animatorów i mnóstwo świetnej zabawy w sali zabaw hotelu Bania Thermal & Ski a także lekki posiłek. 5-dniowe szkolenie dla najmłodszych oferuje również szkoła Kaniówka-SKI. Ferie z Kaniusiem to nauka przez zabawę, wiele dodatkowych atrakcji i niespodzianek, takich jak ciepły popcorn, mini dyskoteka czy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na zakończenie kursu odbywają się Mistrzostwa Kaniusia, dzieci otrzymują również nagrody i dyplomy, a zwycięzcy puchary. Bez wątpienia rozbudzi to w Twoim dziecku żyłkę rywalizacji! Również szkoła Ryś prowadzi zajęcia dla dzieci. Przeprowadzane są one na dwóch wyciągach orczykowych – 200 metrowym dla początkujących i 800 metrowym dla zaawansowanych.

Nauka jazdy na snowboardzie w Białce Tatrzańskiej

Naukę jazdy na snowboardzie w Białce Tatrzańskiej dla dorosłych i dla dzieci oferują praktycznie wszystkie szkoły narciarskie. Najefektywniejszą formą szkolenia są lekcje indywidualne, na których instruktorzy trafnie ocenią Twoje umiejętności i dopasują szkolenie do Twoich potrzeb. Postępy zrobisz błyskawicznie, a nauka będzie bezpieczna i bezbolesna. Masz do wyboru również naukę w grupach o różnych stopniach zaawansowania. Zdecyduj się na tę opcję, jeśli potrafisz już co nieco, zależy Ci na ograniczeniu wydatków i chcesz się świetnie bawić razem z grupą. Bez względu na to, co wybierzesz, na pewno nie będziesz żałować. Instruktorzy snowboardu w Białce Tatrzańskiej to przede wszystkim fantastyczni ludzie z pasją – a także z odpowiednimi kwalifikacjami. Pod ich opieką zostaniesz królem stoku!

Lekcje jazdy na snowboardzie dla dzieci w Białce Tatrzańskiej

A może by tak lekcje jazdy na snowboardzie dla dzieci w Białce Tatrzańskiej? W końcu dzieci są ciekawe świata i chcą próbować wszystkiego. Skorzystaj z programu Super Stoker w szkole narciarskiej Stok. Cykl zajęć trwa trzy dni w okresie świąteczno-noworocznym lub pięć dni w czasie ferii. Bez względu na czas trwania kursu, liczba godzin szkoleniowych jest taka sama. To autorskie szkolenie, które przeprowadzi Twoją pociechę przez wszystkie trzy poziomy zaawansowania: żółtodziób, szeregowiec i kozak. W sześcioosobowych grupach dzieci świetnie się bawią i integrują z osobami w podobnym wieku i o podobnym poziomie zaawansowania. Nad każdą grupą pieczę sprawuje dwóch doświadczonych instruktorów. Dbają oni przede wszystkim o bezpieczeństwo, ale mają na uwadze również szybkie postępy. Zwieńczeniem turnusu są zawody, które pozwalają wypróbować w praktyce świeżo zdobyte umiejętności. Wszyscy zawodnicy otrzymają nagrody i dyplomy, ucząc się w ten sposób zdrowej rywalizacji.
Nauka jazdy na nartach biegowych w Białce Tatrzańskiej
Nauka jazdy na nartach biegowych w Białce Tatrzańskiej będzie wspaniałym odpoczynkiem od zjazdów. Dodatkowo zwiedzisz okolicę. Jazda na biegówkach jest bezpieczna i bardzo prosta, każdy jest w stanie opanować podstawy po zaledwie kilku godzinach szkolenia. Możesz biegać na nartach niezależnie od kondycji, a ryzyko kontuzji jest minimalne. Dużą zaletą tej formy ruchu jest również fakt, że nie wymaga wielkich nakładów finansowych – drogiego sprzętu ani zakupu karnetów na wyciągi. Instruktorzy ze szkoły narciarskiej Stok pomogą Ci postawić pierwsze kroki na nartach biegowych. Po kilku lekcjach będziesz mógł samodzielnie wypuścić się na trasy, podziwiać przepiękne tatrzańskie krajobrazy, jednocześnie dbając o swoją kondycję i sylwetkę.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry