szukaj
Wyprawy na skuterach śnieżnych w Witowie
skutery śnieżne Witów
skutery śnieżne  |  Witów
Witów Extreme - skutery śnieżne  poznaj inny wymiar i nowe znaczenie „białego szaleństwa”. Wyprawy na skuterach ...

skutery śnieżne  |  Witów
Wypożyczalnia skuterów śnieżnych Stacja narciarska Biały Potok - Witów Wypożyczalnia skuterów śnieżnych oraz oferta jazdy z przewodnikiem-opiekunem w zróżnicowanym terenie.


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Skutery śnieżne Witów

Skutery śnieżne Witów. Wybierz się na wycieczkę po Tatrach

Skutery śnieżne w Witowie to propozycja dla każdego kto w pięknych okolicznościach przyrody pragnie spędzić niezapomniane chwile, przeżyć przygodę i poczuć się jak na dalekiej północy, gdzie śnieg i mróz towarzyszą każdego dnia. Przecieranie szlaków, slalom między drzewami, pokonywanie zasp śnieżnych, chwilami wymagające zjazdy i podjazdy, to tylko niektóre atrakcje, które czekają podczas wycieczki na skuterach śnieżnych w Witowie. To jedyna i niebywała okazja, żeby zobaczyć Tatry z innej perspektywy.

Wycieczki na skuterach śnieżnych z przewodnikiem

Wycieczki na skuterach z przewodnikiem możesz odbyć samodzielnie, z paczką znajomych czy rodziną. „Skutery śnieżne Zakopane – Witów Extreme” to zupełnie inny wymiar „białego szaleństwa”. Miejsce to oferuje ponad 300 kilometrów tras z możliwością wjazdu na Magurę Witowską o wysokości 1232 m n.p.m. Do wyboru jest ponad 40 skuterów, a wykwalifikowani instruktorzy zabiorą nas na najpiękniejsze widokowo trasy w Polsce zapewniając przy tym wszelkie względy bezpieczeństwa. Do wyboru mamy trasy przez szczyty, polany i leśne ścieżki, czyli miejsca, gdzie zimą można dojechać tylko na skuterach. Tylko od naszej wyobraźni i chęci zależy wybór trasy – widokowa, ekstremalna, nocna czy turystyczna – każda będzie niezapomnianym przeżyciem! Skutery śnieżne w Witowie, to zaledwie 15 minut jazdy od Zakopanego.

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych w Witowie

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych w Witowie oferuje możliwość wypożyczenia różnych skuterów na krótkie, ale również kilkugodzinne wycieczki. „Wypożyczalnia skuterów Biały Potok” to kolejne miejsce na mapie śnieżnych atrakcji, które znajduje się przy Stacji narciarskiej Biały Potok. Tutaj możemy wypożyczyć skuter śnieżny i udać się samodzielnie na przejażdżkę lub wybrać opcję wycieczki z przewodnikiem po okolicznych polanach i pagórkach. Poza jazdą na skuterze możemy także skorzystać ze snow raftingu, czyli jazdy w gumowym pontonie za skuterem, która także potrafi mocno podnieść poziom adrenaliny.

Zimowe atrakcje w Witowie

Skutery śnieżne w Witowie to doskonała zabawa dla miłośników szaleństwa na śniegu, fanów motoryzacji, osób chcących poznać zupełnie nowy wymiar możliwości spędzania czasu w zimowej scenerii. Samodzielne wycieczki, przejazdy grupowe czy wycieczki z przewodnikiem pozwalają poznać Tatry z innej perspektywy, dają poczucie wolności, nierzadko są jedyną możliwością dostania się zimą w odległe zakątki. Przepiękna sceneria, w której można się poruszać daje nie tylko niezapomniane wspomnienia, ale może też być wspaniałym plenerem fotograficznym, z którego przywieziemy godne podziwu fotografie. Ryk silnika, płozy tnące dziewiczy śnieg, trak wzbijający śnieżny pył, pęd chłodnego powietrza na twarzy, a dookoła Tatry. Tego nie można przegapić!
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry