szukaj
 
wybierz datę od
wybierz datę do

1
wybierz datę od
Imprezy Zakopane weekend 01.03.2024 - 03.03.2024
Zakopane {title_filtr}x
kluby
impreza klubowa
21:30 | 01.03.2024
Le Scandale Zakopane - Zakopane

impreza klubowa
21:30 | 02.03.2024
Le Scandale Zakopane - Zakopane

kultura
wystawa
10:00 | 01.03.2024
Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma - Zakopane

wystawa
10:00 | 01.03.2024
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane

wystawa
10:00 | 01.03.2024
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane

kultura - spotkanie
18:00 | 01.03.2024
Kawiarnia Kmicic - Zakopane

wystawa
01.03.2024
Zakopane Gubałówka - Zakopane

wystawa
01.03.2024
Galeria Władysława Hasiora - Zakopane


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Imprezy weekend Zakopane

Imprezy na weekend w Zakopanem

Od tego jest weekend, aby się rozerwać i zaszaleć. Koniecznie sprawdź w kalendarium imprezy na weekend w Zakopanem i dowiedz się jakie atrakcje na Ciebie czekają. Lubisz muzea i wernisaże? Polecamy te najlepsze. Interesuje Cię wieczór z popcornem i dobrym filmem? Nic prostszego. Zakopiańskie kina zapraszają. Może masz ochotę tańczyć do białego rana? Nic dziwnego. Najlepsi DJ zadbają o dobrą muzykę. W naszym kalendarium znajdziesz wszystkie wydarzenia, które aktualnie odbywają się w Zakopanem. Sprawdź co, gdzie, kiedy i baw się dobrze.

Imprezy klubowe w weekend w Zakopanem

Jesteś na Podhalu i chcesz potańczyć z przyjaciółmi? Sprawdź imprezy klubowe w weekend w Zakopanem. Dowiesz się, jak wygląda życie nocne pod Tatrami i gdzie warto zarezerwować lożę lub stolik. W Klubie Vavavoom szaloną imprezę rozkręcają najlepsi DJ. Można tu się bawić do białego rana. Le Scandale to klub, w którym zawsze coś się dzieje. W każdy piątek i sobotę organizowane są imprezy przy muzyce lubianych DJ. Zróżnicowana oferta alkoholi i drinków nie znudzi się tak szybko. Klub Europejska to wyjątkowe miejsce. W ciągu dnia napijesz się tu aromatycznej kawy, natomiast wieczorem możesz liczyć na zabawę przy dobrej muzyce. Byłeś już w „Dworcu” na Krupówkach? Jeśli nie, pora to nadrobić. Poza kawiarnią i bistro jest tu jeszcze klub, w którym odbywają się świetne koncerty i imprezy.

Wydarzenia na weekend w Zakopanem

Nie tylko nocą Zimowa Stolica Tatr tętni życiem. Wydarzenia na weekend w Zakopnem to pomysły na ciekawe spędzenie czasu. Wizyta w Centrum Kultury Rodzimej „Czerwony Dwór” nie tylko przybliży Ci kulturę regionu, ale również odbywają się tu przeróżne ciekawe warsztaty sztuki i rękodzieła podhalańskiego. Galeria Władysława Hasiora również jest otwarta podczas weekendu. Zobaczysz tu sławne sztandary, kompozycje przestrzenne i rzeźby artysty. W zależności od terminu, w którym zawitałeś do Zakopanego, odbywają się tu interesujące wydarzenia. Mogą to być kameralne koncerty w lokalnych kawiarniach i pubach, spektakle teatralne, pokazy filmowe lub wystawy. Sam zdecyduj, jak chcesz spędzić weekend.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}