szukaj
Santander Bank Polska - banki i bankomaty - bank - Zakopane

Santander Bank Polska

bank

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Zakopane
Kościuszki 17c

Zamknięte · Otwieramy o 9:00
Poniedziałek
9:00 - 16:30

Wtorek
9:00 - 16:30

Środa
9:00 - 16:30

Czwartek
9:00 - 16:30

Piątek
9:00 - 16:30

Sobota
Zamknięte

Niedziela
Zamknięte

Facebook
E-mail

Santander Bank Polska S.A. (do 7 września 2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) jest trzecim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, oferującym rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.
 
Bank świadczy usługi za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich jak również poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie z misją „Pomagamy klientom w codziennych sukcesach”. Priorytetem Santander Bank Polska jest zadowolenie i lojalność klientów, stąd Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi.
 
Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander, posiadającej znaczący udział w 10 kluczowych rynkach w Europie oraz obu Amerykach (Hiszpania, Polska, Wielka Brytania, Portugalia, USA, Chile, Brazylia, Argentyna, Meksyk i Niemcy).
Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.
Galeria zdjęć (1)
Santander Bank Polska - banki i bankomaty - bank - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Santander Bank Polska
Zakopane, Kościuszki 17c