szukaj
Wszystkie baseny termalne i Aquaparki w Bukowine Tatrzańskiej
baseny termalne i aquaparki Bukowina Tatrzańska
basen termalny | aquapark  |  Bukowina Tatrzańska
Termy BUKOVINA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów basenów  termalnych w Europie zapewniający udaną zabawę i relaks w jednym. 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Baseny i Aquaparki Bukowina Tatrzańska

Baseny Termalne i Aquaparki w Bukowinie Tatrzańskiej

Basen Termalny i Aquapark w Bukowinie Tatrzańskiej to oczywiście Termy Bukovina. Jest to centrum rozrywki dla całej rodziny oraz ośrodek uzdrowiskowy i rehabilitacyjny. Jest tu aż 20 basenów termalnych oraz zjeżdżalnie i pływalnie dla dzieci. Podczas gdy dzieci będą szaleć na zjeżdżalniach, Ty znajdziesz relaks w saunach i łaźni parowej. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 30-36°C. Daje to możliwość korzystania z kąpieli wodnych przez cały rok. Każdy, bez wyjątku, znajdzie tu atrakcję dla siebie. Zabierz tu swoją rodzinę i bawcie się dobrze.

Baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej. Rodzinna zabawa przez cały dzień

Woda do basenów termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej pozyskiwana jest z odwiertu. Ma ona pozytywny wpływ na zdrowie i urodę. Jej mineralizacja i skład mikroelementów oraz pierwiastków jest dobrym środkiem leczniczym i rehabilitacyjnymi. Pozytywnie wpływa na skórę, układ oddechowy, krążenia i narządów ruchu. Pomaga też zlikwidować stres. Po długich wycieczkach górskich będzie to zbawienne dla Twojego ciała. Z widokiem na Tatrzański Park Narodowy wypoczniesz jak nigdy wcześniej. Baseny usytuowane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Cieplejsza woda sprawi, że wszędzie będzie Ci przyjemnie. Czeka tu również na Ciebie wygodne jacuzzi, sauny oraz wiele wodnych zjeżdżalni.

Wellness w Bukowinie Tatrzańskiej. Relaks dla ciała i ducha

Jeśli potrzebujesz prawdziwego wyciszenia skorzystaj z oferty wellness w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to miejsce, w którym Twoje potrzeby są najważniejsze. Zrelaksujesz się, odprężysz i nabierzesz sił. Tutaj poczujesz się wyjątkowo. Do dyspozycji gości jest 20 specjalistów i 12 gabinetów zabiegowych. Kadra do każdego podchodzi indywidualnie i kompleksowo. Możesz liczyć na pomoc w doborze odpowiedniego masażu i rytuału. W Medical Spa znajdziesz ukojenie dla swojego bólu. Wyszkolone osoby poszukają przyczyn Twoich dolegliwości. Możesz skorzystać z oferty indywidualnie lub sprawić sobie i przyjaciółce niezapomniane chwile. Wellness BUKOVINA przygotowało specjalne pakiety na takie okazje, również romantyczne wieczory.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry