szukaj
Wszystkie baseny termalne i aquaparki w Zakopanem
baseny termalne i aquaparki Zakopane
basen termalny | aquapark  |  Zakopane
Termy zakopiańskie baseny termalne w sercu Tatr Położony na wzgórzu Antałówka zakopiański kompleks basenów termalnych oprócz wielu wodnych atrakcji zapewnia odwiedzającym ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Baseny termalne i aquaparki Zakopane

Aquaparki w Zakopanem

Aquaparki w Zakopanem to wspaniały sposób na dobrą zabawę dla całej rodziny, nawet jeśli podczas urlopu w górach pogoda nam nie sprzyja. Aquapark udostępnia aż cztery baseny: brodzik dla dzieci, zewnętrzny basen termalny i dwa baseny rekreacyjne – jeden z torami pływackimi i częścią rekreacyjną, drugi w pełni rekreacyjny, wyposażony w bicze i kaskady wodne, masaże i podwodne leżaki. Te wodne atrakcje połączone z pięknym widokiem na Tatry na pewno poprawią samopoczucie i pomogą zapomnieć o codziennym stresie i kłopotach.

Relaks i zabawa na basenie w Zakopanem

Dobrą zabawę na basenie w Zakopanem możesz połączyć z relaksem w saunie. Do dyspozycji jest sauna fińska, biosauna, sauna solankowa i łaźnia parowa. Sauny pozwolą nie tylko się zrelaksować, ale także bardzo pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie i zahartują organizm. Uzupełnieniem seansu saunowego będzie chwila dla siebie w pokoju relaksacyjnym, w którym można wyciszyć się i zregenerować siły. Jeśli wolisz niższe temperatury a przy okazji chcesz pozbyć się cellulitu, wzmocnić naczynia krwionośne i zmniejszyć napięcie mięśni, koniecznie skorzystaj z Kabiny Zimowej.

Atrakcje dla dzieci w Aquaparku Zakopane

Liczne atrakcje dla dzieci w Aquaparku Zakopane uprzyjemnią czas spędzany wspólnie z całą rodziną. Jedną z najbardziej popularnych są zjeżdżalnie, w Aquaparku jest ich aż pięć - o długości od 10 do 166 metrów. Wspaniałą zabawę z nutką adrenaliny zapewnią huśtawka wodna i dzika rzeka z rwącym nurtem. Po wodnych szaleństwach odpoczniemy w zewnętrznym basenie balneologicznym z wodą termalną, w jacuzzi lub na tarasie widokowym, z którego możemy podziwiać Tatry opalając się na leżaku.

Czy warto odwiedzić termy w Zakopanem?

Termy w Zakopanem ze względu na swoje właściwości zdrowotne zdecydowanie warte są odwiedzenia. Woda geotermalna pomaga leczyć dolegliwości reumatyczne, problemy skórne, poprawia również ukrwienie skóry, obniża ciśnienie krwi i rozszerza naczynia krwionośne. Do tego otrzymujemy widok na urzekającą panoramę Tatr – to połączenie przyjemnego z pożytecznym sprawi, że urlop spędzony na Podhalu będzie niezapomniany.

Kąpielisko w Zakopanem

Kąpielisko w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej udostępnia odwiedzającym basen wypełniony wodą geotermalną o temperaturze około 30 stopni. W skład wody wchodzą wapń, magnez, sód i potas. Kąpielisko zapewnia również liczne atrakcje takie jak na przykład zjeżdżalnię, zjeżdżalnie dla dzieci czy boisko do siatkówki. Leżaki można wypożyczyć na miejscu, głód również nam tu nie grozi – na terenie kąpieliska znajduje się karczma, w której spróbujesz kuchni regionalnej w najlepszym wydaniu.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry