szukaj
Zobacz baseny termalne i aquaparki w Białce Tatrzańskiej
baseny termalne i aquaparki Białka Tatrzańska
basen termalny | aquapark  |  Białka Tatrzańska
Terma Bania w Białce Tatrzańskiej To kompleks basenów stworzony z myślą o wypoczynku i zabawie dla całej rodziny. Z uwagi na różne potrzeby Gości, podzielono ją na ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Baseny i aquaparki Białka Tatrzańska

Aquaparki w Białce Tatrzańskiej

Aquaparki w Białce Tatrzańskiej to wspaniała alternatywa dla górskich szlaków, zwłaszcza kiedy pogoda nie dopisuje. Terma Bania to kompleks czternastu basenów o łącznej powierzchni 2400 m2. W jego skład wchodzą trzy niezależne strefy działające bez względu na pogodę: strefa zabawy, strefa relaksu i saunarium. W okresie letnim udostępniana jest dodatkowa strefa zaprojektowana z myślą o rodzinach z dziećmi.

Czy warto odwiedzić termy w Białce Tatrzańskiej?

Termy w Białce Tatrzańskiej to bez wątpienia miejsce, do którego warto się wybrać, chociażby ze względu na lecznicze właściwości wód termalnych. W basenach Termy Bania pływa woda zawierająca siarczki, krzemionkę, potas, magnez i żelazo. Kąpiel w takiej mieszance przynosi szereg korzyści, między innymi obniża poziom stresu, poprawia przemianę materii i przywraca równowagę psychofizyczną.

Popularne atrakcje dla dzieci na basenie w Białce Tatrzańskiej

Mnóstwo atrakcji dla dzieci na basenie w Białce Tatrzańskiej to gwarancja szalonej zabawy. Terma Bania udostępnia cztery zjeżdżalnie o łącznej długości 300 metrów. W strefie zabawy na dzieci czekają także wewnętrzne i zewnętrzne baseny termalne z ciepłą wodą, karuzele wodne, sztuczna fala, wodospad i grota z gejzerem. Dodatkowo w sezonie letnim można korzystać również z dodatkowych, wodnych placów zabaw i trzytorowego ślizgu wodnego.

Relaks w aquparku w Białce Tatrzańskiej

Strefa relaksu w aquaparku w Białce Tatrzańskiej to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą odetchnąć i odpocząć od codziennego zgiełku. Terma Bania dysponuje dwoma basenami zewnętrznymi z wodą o temperaturze 34 do 38°C. Z basenów możemy podziwiać panoramę Tatr popijając napój z cocktail baru. W wewnętrznej strefie relaksu odprężymy się przy pomocy urządzeń do masażu wodnego: gejzerów, armatek wodnych czy leżanek wodno-powietrznych. Dla fanów sauny w strefie relaksu zostały także przygotowana sauna fińska i widokowa sauna ziołowa – wraz z niecką do schładzania.

Jakie są udogodnienia dla niepełnosprawnych w aquaparku w Białce Tatrzańskiej?

Liczne udogodnienia dla niepełnosprawnych w aquaparku w Białce Tatrzańskiej sprawiają, że z obiektu mogą korzystać wszyscy, niezależnie od poziomu sprawności. Przed termami znajduje się parking dla niepełnosprawnych. Można wejść wejściem bez schodów, w środku znajdują się specjalne szafki i kabiny a także toalety dla osób poruszających się na wózkach. Aquapark jest również wyposażony w schodołazy oraz windy.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry