szukaj
Zobacz Baseny termalne i aquaparki w Chochołowie
baseny termalne i aquaparki Chochołów
basen termalny | aquapark  |  Chochołów
Chochołowskie Termy - kompleks wód termalnych, saunowy raj w sercu Podhala Rodzinny relaks z malowniczym widokiem na góry Jest takie miejsce na Podhalu, gdzie ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Baseny Termalne i Aquaparki Chochołów

Termy w Chochołowie. Największy kompleks na Podhalu

Któż nie słyszał o termach w Chochołowie? Jest to największy i najnowocześniejszy kompleks na Podhalu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiesz, gdzie spędzić weekend z rodziną? Może potrzebujesz odpocząć, zrelaksować się i zregenerować? Chochołowskie Termy to aż 30 basenów i beczek, które wypełnione są wodą termalną. Jej właściwości lecznicze i terapeutyczne dobrze wpłyną na Twoje ciało i zdrowie. Nie musisz wybierać, czy chcesz spędzić czas w basenie wewnętrznym czy zewnętrznym. Możesz popływać a później odpocząć w jacuzzi. Wszystko w jednym miejscu.

Atrakcje dla dzieci w Termach Chochołowskich

Planując czas z rodziną zastanawiasz się jakie są atrakcje dla dzieci w Termach Chochołowskich. Nie martw się, Twoja pociecha nie będzie się nudzić. Z myślą o najmłodszych powstała Strefa Dziecka Małego. Jest to wewnętrzny plac zabaw z brodzikiem o głębokości 0,3 m. Starsze rodzeństwo będzie mogło skorzystać ze Strefy Dziecka Dużego, w których są zjeżdżalnie rodzinne oraz łaźnia parowa. Poza tymi atrakcjami jest również pokój zabaw i zewnętrzny plac zabaw z atrakcjami i basen Statek. Zjeżdżalnia pontonowa i zjeżdżalnia z zapadnią dostarczą dużo wrażeń. Wycieczka do Term Chochołowskich jest dobrym pomysłem nie tylko w deszczowy dzień.

Aquapark w Chochołowie to baseny termalne z wieloma atrakcjami

Aquapark w Chochołowie to baseny wypełnione wodą termalną. W strefie basenowej są nie tylko baseny rekreacyjne. Jeden z basenów sportowych wyposażony jest w zaawansowany system monitoringu POSEIDON. Wspiera on pracę ratowników dzięki zainstalowanym pod wodą kamerom monitoruje zachowanie pływających osób w basenie. W przypadku zachowania typowego dla osoby tonącej aktywuje alarm. Saunarium w Chochołowskich Termach zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Wizytówką miejsca jest przeszklona sauna fińska z tatrzańskim krajobrazem. Możesz tu również skorzystać z sauny BIO z jałowcem, sauny suchej, łaźni parowej i aromatycznej, sauny na podczerwień i Góralskiej Chaty. Swoje rozgrzane ciało schłodzisz w zewnętrznej lub wewnętrznej niecce z zimną wodą, beczce chłodzącej lub korzystając z wodospadu. Jeśli potrzebujesz prawdziwego odprężenia zachęcamy ofertę SPA, która bogata jest w zabiegi relaksacyjne, lecznicze i fizjoterapeutyczne.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry