szukaj
stacje narciarskie Jurgów
stacja narciarska  |  Jurgów
Stacja Narcirska Hawrań w Jurgowie Zapraszamy na dwa wyciągi krzesełkowe 4-osobowe o długości 705 i 760 metrów, oraz kilka mniejszych wyciągów orczykowych. Przy stacji działa ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Stacja narciarska w Jurgowie

Stacja narciarska w Jurgowie

Chcąc uniknąć tłumów podczas ferii, skorzystaj z oferty stacji narciarskiej w Jurgowie. Stoki położone są na zboczach Górków Wierch. Stacja znajduje się przy głównej drodze, 2.5 km na południe od centrum wsi Jurgów. W kompleksie narciarskim obowiązuje karnet TatrySki, który łączy 17 stacji Podhala, Spisza i Pienin. Docenisz wygodę korzystania z jednego karnetu na wielu stokach. Możesz go wykupić na godziny lub dni. Sam wybierzesz, czy chcesz jeździć tylko w Polsce czy też na Słowacji.

Stacja narciarska Jurgów SKI

W ofercie Stacji narciarskiej Jurgów SKI jest 7 tras o zróżnicowanym poziomie trudności, nachylenia i długości. Od początkujących po zaawansowanych, każdy narciarz znajdzie tu coś dla siebie. Jest tutaj jedna z najtrudniejszych tras na Podhalu – trasa czarna i czerwona. Przeznaczone są dla narciarzy i snowboardzistów, którzy posiadają duże umiejętności. Dla mniej zaawansowanych miłośników białego szaleństwa jest trasa zielona. Jeśli planujesz szaleć na nartach z całą rodziną, to ucieszy Cię fakt, że są tu też wyciągi i trasy dla maluszków. Stoki są sztucznie naśnieżane i ratrakowane. Jazdę po zachodzie słońca umożliwia sztuczne oświetlenie.

Udogodnienia w stacji narciarskiej w Jurgowie

Stacja narciarska w Jurgowie dysponuje bezpłatnym parkingiem. Na terenie ośrodka działa szkółka narciarska Ski-Plus. Wykwalifikowana kadra instruktorska prowadzi zajęcia z nauki jazdy na nartach i snowboardzie. W ofercie znajdziesz szkolenia indywidualne i grupowe, przedszkole dla dzieci, szkolenia dla grup o obozy szkoleniowe. Organizowane są tu również zawody narciarskie z pomiarem czasu dla szkół, firm i grup zorganizowanych. Jeśli nie posiadasz sprzętu, wszystko dostępne jest w wypożyczalni sprzętu narciarskiego. W okolicznej restauracji Hawrań cała rodzina uzupełni spalone na stoku kalorie. Na Podhalu jest wiele stoków narciarskich z których można korzystać całymi rodzinami. Stacja narciarska w Jurgowie jest dla każdego. To doskonałe miejsce na spędzenie ferii. Podczas gdy Twoje dziecko będzie pobierało nauki, Ty możesz szusować na pobliskich stokach. Wszystko w jednym miejscu.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry