szukaj
stacje narciarskie Suche
stacja narciarska  |  Suche
Stacja narciarska SKI Suche Zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa do naszej Stacji Narciarskiej położonej w uroczym zakątku Podhala. Stacja narciarska SKI SUCHE ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Stacje narciarskie Suche

Stacje narciarskie w Suchem

Jak każda inny stok w pobliżu Stacja narciarska w Suchem jest bardzo dobrze przygotowana. W urokliwym zakątku Podhala jeździ się na nartach z przyjemnością. Nie jest tutaj tak tłoczno jak w Zakopanem czy Białce Tatrzańskiej, a w okresie ferii jest to duży plus. Każdy miłośnik białego szaleństwa będzie zadowolony. Suche położone jest na Podgórzu Gubałowskim, przy zakopiance, na zachód od Poronina.

Stacja narciarska SKI Suche

Stacja narciarska SKI Suche uwielbiana jest przez narciarzy i snowboardzistów. Można tu nabywać doświadczenia oraz podnosić swoje umiejętności. Nie ma znaczenia Twój poziom zaawansowania, tutaj każdy znajdzie miejsce dla siebie. Aby początkujący narciarze nie musieli martwić się o sprzęt, do dyspozycji gości jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Jeśli nie masz pojęcia, które narty lub deska będą dla Ciebie odpowiednie, nic się nie martw. Pracownicy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i znajdą dla Ciebie odpowiedni sprzęt. Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany jest dzieciom i osobom początkującym. Nad bezpieczeństwem narciarzy czuwają wykwalifikowani ratownicy. Ośrodek w plebiscycie „Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski” otrzymał miano Stacji Narciarskiej Przyjaznej Rodzinie. SKI Suche są częścią projektu Tatry Super SKI, co oznacza, że można korzystać na wielu stacjach narciarskich wykupując jeden karnet.

Szkoła narciarska Ptak-Team SKI Suche dla dzieci i dorosłych

Zespół wykwalifikowanych instruktorów w Szkole narciarskiej Ptak-Team SKI Suche zapewni uczniom maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Nie tylko w przypadku dzieci, ale również dorosłych pierwsze godziny jazdy na nartach są ważne. To od nich zależy, czy ktoś pokocha ten rodzaj aktywności czy się zniechęci. Tutaj instruktorzy sprawią, że każdy zakocha się w narciarstwie zjazdowym. Jeśli kiedyś miałeś już wpięte narty, masz niewielkie doświadczenie i chcesz powrócić do tego pięknego sportu, zapisz się na kursy doszkalające. Może planujesz spędzić ferie wraz z rodziną na Podhalu? W Suchem organizowane są kursy feryjne dla dzieci. Ty będziesz spokojny o swoją pociechę a dziecko będzie szaleć na stoku i zdobywać wiedzę. Rodzinna stacja narciarska w Suchem zaprasza na ferie zimowe.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry