szukaj
stacje narciarskie Małe Ciche
stacja narciarska  |  Małe Ciche
Stacja narciarska Małe Ciche to nowoczesna czteroosobowa wyprzęgana kolej krzesełkowa "Zgorzelisko EXPRESS" o długości 1250m, kolej krzesełkowa „Małe Ciche” o długości 750m, ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Stacje narciarskie Małe Ciche

Stacje narciarskie w Małem Cichem

Zastanawiasz się, gdzie pojechać na zimowy urlop? Stacja narciarska w Małem Cichemzaprasza. Pomimo tego, że miejscowość jest niewielka, chętnie odwiedzana jest zarówno zimą jak i latem. Przytulne miejsca noclegowe, górskie widoki i rewelacyjna stacja narciarska są zapowiedzią udanego urlopu. Zaczynasz swoją przygodę z narciarstwem zjazdowym? Super. Doświadczeni instruktorzy zadbają o to, abyś nauczył się jeździć najlepiej jak to tylko możliwe. O sprzęt również nie musisz się martwić, bez problemu wypożyczysz wszystko co niezbędne.

Stacja narciarska Małe Ciche dla narciarzy i snowboardzistów

Stacja narciarska Małe Ciche to doskonałe miejsce na stawianie swoich pierwszych kroków na nartach. Do dyspozycji są tu dwie koleje krzesełkowe: „Zgorzelisko Express” o długości 1250 m oraz kolej krzesełkowa „Małe Ciche” o długości 750 m. Są tu również dwa wyciągi orczykowe. Trasy są doskonale przygotowane i oświetlone. Przy dobrej pogodzie panorama na Tatry zapiera dech w piersiach. Lokalna szkoła narciarska oferuje kursy dla dzieci i dorosłych. Zdobywanie doświadczenia nie musi być trudne. Przeszkoleni instruktorzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo oraz odpowiedni styl jazdy. Zajęcia odbywają się w małych grupach i prowadzone są w formie narciarskich torów przeszkód. Najmłodsi adepci sportów zimowych uczą się poprzez zabawę na nartach z użyciem pomocy dydaktycznych. Na każdym poziomie zaawansowania występują elementy jazdy sportowej, a nawet organizowane są zawody narciarskie z pomiarem czasu. Brakujący sprzęt narciarski wypożyczysz w pobliskich wypożyczalniach. Pracownicy służą dobrą radą i pomogą dobrać odpowiednie narty lub deskę.

Wyciągi taśmowe w Małem Cichem

Szukasz miejsca do nauki jazdy na nartach? Wyciągi taśmowe w Małem Cichem będą bardzo pomocne. Jeden z nich ma długość 80 m, natomiast drugi 120 m. Wyciąg tego typu w bezpieczny i przystępny sposób pomoże osobom początkującym na przełamanie ewentualnych lęków. Jest on idealny dla najmłodszych uczniów. Narciarze stają na specjalnej taśmie, która działając jak ruchome schody, transportuje ich w górę. Wybierz się na narty do Małego Cichego i ciesz się zimą w pełnej jej okazałości.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry