szukaj
POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Stacje narciarskie Witów

Stacja narciarska w Witowie, która jest idealna dla rodzin z dziećmi

Są takie miejsca na Podhalu, które powstały z myślą o rodzinach z dziećmi. Stacja narciarska w Witowie jest jednym z nich. Miejscowość położona jest bardzo malowniczo, piękne widoki towarzyszą podczas zjazdów. Lokalizacja koło Zakopanego i bliskość szlaków tatrzańskich jest dodatkową zaletą. Jeśli planujesz spędzić zimowy urlop na Podhalu, sprawdź jakie atrakcje na Ciebie czekają.

Stacja narciarska Witów SKI

Rodzinna Stacja narciarska Witów SKI zaprasza do siebie na zimowe szaleństwo. Trasy są sztucznie naśnieżone i oświetlone. Do dyspozycji gości oddano wyciąg krzesełkowy, wyciąg orczykowy, snowpark i zimowy park Kubusia. Tyle atrakcji gwarantuje moc wrażeń. Podczas sezonu organizowane są liczne imprezy, zawody i eventy. Przy wyciągu działają centra testowe sprzętu narciarskiego oraz wypożyczalnia nart i snowboardu. Jest to duże ułatwienie dla osób, które jeszcze nie skompletowały swojego sprzętu. Wiadomo, że to się wiąże z kosztami więc dobrym pomysłem jest najpierw przetestowanie nart i akcesoriów.

Szkoła narciarska w Witowie

Szkoła narciarska w WitowieSun School Witów-Ski zaprasza osoby w każdym wieku, w szczególności najmłodszych. Kursy dla dzieci wykonywane są zgodnie z autorskim programem nauczania Klubu Witósia. Został on stworzony na podstawie wieloletniej praktyki pracy z dziećmi, składa się z sześciu etapów. Postępy dziecka można monitorować dzięki odznakom, które kursanci otrzymują po przejściu na kolejny poziom. Z myślą o najmłodszych jest tutaj dedykowana dla nich przestrzeń, w której w bezpieczny i przyjazny sposób, mogą stawiać swoje pierwsze kroki. Oczywiście oferta dla dorosłych jest równie ciekawa więc warto ja sprawdzić. Lekcje można brać indywidualnie lub grupowo.

Restauracje przy stoku w Witowie

Intensywna aktywność na świeżym powietrzu sprawia, że apetyt dopisuje. Restauracje przy stoku w Witowie zadbają o Twoje dobre samopoczucie. Restauracja samoobsługowa Witowianka to propozycja dla narciarzy, którzy chcą zjeść smacznie i szybko. Znajduje się tuż obok dolnej stacji Witów-Ski. Można tu zjeść dania kuchni polskiej jak i podhalańskiej. Kolejną propozycją jest Fast Food Górna Stacja. Powstała głównie z myślą o młodszej generacji narciarzy, serwowane dania są typem fast food. Można tu również wypić aromatyczną i rozgrzewającą kawę z pięknym widokiem na Tatry Zachodnie.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry